Is de Haagse politiek doorgerot ? Minister van Financien weigert de wet te handhaven. Staatssecretaris van Economische zaken weigert bankenkartel aan te pakken. Bankroversbendes zoals Rabo, ABN-AMRO en ING beroven het nederlandse volk met steun van de Nederlandse bank, de AFM en de gehele politiek.
Strafrechterlijk onderzoek tegen Rabo
Rente in Nederland ruim VIER keer zo hoog als in Duitsland. Rente manipulatie
Aandelenlease.nl Het volk werd/wordt beroofd door de talentloze corporate-crimers
Schadefooitje.nl Wanneer een bankroversbende (Rabo, ABN-AMRO, ING, et cetera.) de klant schade berokkent, wordt deze schade vaak afgedaan met een fooitje.
28 Feb 2017
Het is weer verkiezingstijd en allerlei politici, die vier jaar lang niets om u gaven, willen nu uw stem. Zij willen met u communiceren. Dat wil zeggen, dat u naar hun moet luisteren. Luisteren ze wel eens naar u?
Luistert u eens voor de grap zeer aandachtig naar politici en vergelijkt u hun woorden eens met hun daden. Dan kunt u heel hard lachen. Of misschien schrikt u zich naar.
Mark Rutte, de leider van de VVD, staat bekend als een notoire eedbreker. Voor de verkiezingen belooft hij alles wat u wilt horen, de dag na de verkiezingen is hij al zijn beloften vergeten.
Dat is niet ongewoon voor de VVD. Bij de VVD is het verschil tussen woorden en daden heel erg groot. In dit artikel laat ik u zien wat de VVD onder 'marktwerking' verstaat. Volgens de VVD-woorden moet alles aan de markt worden overgelaten. Volgens de VVD-daden is het niet erg om de markt volledig te verstoren, als daar ondernemersvriendjes mee geholpen kunnen worden. Voor dergelijk gedrag hebben we een woord: CORRUPTIE.
Alle politieke partijen hebben wel eens te maken met corruptie. Maar bij de VVD is er continue sprake van corruptie. Het zou prettig zijn, als de VVD eens schoon schip zou maken. Maar misschien blijven er dan te weinig leden over ???
Elders heb ik geschreven over de Blauwe Stad fraude. Zie: Blauwestad fraude
Vorig jaar besloot de provincie Groningen aan het begin van de zomervakantie om de pensioenen van Groningers te roven. Zie: Pensioenroof: Provincie Groningen rooft pensioen Oldambtsters
Ik heb de Groninger politiek beloofd, dat ik daar nog op terug zou komen. In tegenstelling tot wat gewoon is in de politiek, houd ik mij aan mijn woord. Nu het verkiezingstijd is, lijkt het me een goed moment om nog eens wat over de beerput van de Blauwe Stad te schrijven.
Per 1 juni 2016 diende Nico Bakker namens de VVD fractie een motie in, om onderhands grond te 'verkopen' aan project-ontwikkelaar Geveke. Motie fractie VVD
De VVD stelt dus voor om de woningmarkt in Oldambt en omgeving volledig te verstoren.
Bij de aanleg van de Blauwe Stad zijn zeer frauduleuze constructies gebruikt. Grond werd 'verkocht' door de provincie aan projectontwikkelaar Koop, zonder dat deze grond betaald werd. Vervolgens nam Koop hypotheek op deze grond, die niet van hem was. Immers: er was niet betaald. Vervolgens werd het geld dat met de hypotheek-neming verkregen was, gebruikt als garant-stelling. (Dat is slechts één voorbeeld. Zie verder: Blauwestad fraude)
Als burger wil ik graag weten, of de verkoop van grond aan Geveke nu wel op fatsoenlijke wijze tot stand is gekomen en hoeveel Geveke betaald heeft. Daarom heb ik een WOB-verzoek gedaan. Dit is door Gedeputeerde Staten van Groningen geweigerd met deze verklaring:
Gezien de door Gedeputeerde Staten aan Provinciale Staten opgelegde geheimhoudingsplicht en gehoord hebbende de zienswijze van de betrokken partij / koper wordt de inhoud van de onderhavige overeenkomst beperkt verstrekt. Essentalia, waaronder de koopsom en identiteit van de wederpartij, als ook de specifieke voorwaarden (afnameverplichtingen, fasering, terugkooprechten etc.) worden met een beroep op artikel 10 lid 2 onder b en g Wob niet openbaar gemaakt. Openbaarmaking van de betreffende bepalingen treft de financiele belangen en de onderhandelingspositie (in toekomstige ontwikkelingen) van de provincie Groningen dusdanig dat deze niet openbaar worden gemaakt. 20-september-2016, zaaknummer 642623.
In het rapport van de Noordelijke Rekenkamer werd verbijstering kenbaar gemaakt over de verkoopvoorwaarden die Gedeputeerde Staten afgesproken had met bouwfraudeur Koop. Nu weigert Gedeputeerde Staten openbaarmaking van de afspraken met Geveke, een voortzetting van bouwfraudeur Koop. Daar kun je maar één ding op zeggen: De Grunninga is bang voor openbaarmaking. Men heeft blijkbaar veel te verbergen.
Provinciale Staten kan besluiten de geheimhouding op te heffen. Maar dat doet zij niet. De SP is de enige partij die zich actief verzet tegen de Blauwe Stad fraude, de roof van pensioenen en de totale verstoring van de woningmarkt in een krimpgemeente. De rest heeft blijkbaar teveel te vrezen van openbaarmaking van alle feiten.
Maar de dames en heren zichzelfvertegenwoordigers hebben het te druk met het afvangen van elkaars vliegen. Voor zoiets onbelangrijks als het beschermen van de democratie, het bevorderen van transparantie van bestuur en het bestrijden van corruptie heeft men echt geen tijd.
Andreas
Ik ben beschikbaar voor brainstorm-sessies, lezingen en seminars. Klik hier voor meer informatie
Voor contact met de eigenaar van deze website klikt u op 'Contact formulier'
Om feedback te geven op DEZE pagina klikt u op 'Feedback geven'. Feedback wordt niet gepubliceerd.
Andreas Firewolf, english site
Nul-A Computers, webhosting en website ontwikkeling met eigen CMS.
De rente in Nederland is al sinds 2008 veel hoger dan in andere landen.
Dit is het gevolg van afspraken tussen de Minister van Financien, de Nederlandse Bank, de Staatssecretaris van Economische Zaken en Mededinging, de AFM, de ACM en de grote banken: Rabo, ING, ABN-AMRO.
De Tweede Kamer is op de hoogte en heeft er een beroep van gemaakt weg te kijken.
In 2010 heeft de NMA gepubliceerd: 'Quick Scan Hypotheekrente, Een onderzoek naar de marges op hypotheken'. In dit onderzoek komt de NMA tot de conclusie, dat de rente-marges hoog zijn in historisch perspectief.
Alle betrokkenen in politiek Den Haag zijn op de hoogte en men weigert er iets aan te doen.
De Nederlandse bevolking wordt systematisch leeggezogen met criminele rente tarieven.
weigert het Europees Consumenten Recht inzake financiele producten te handhaven en weigert de AFM opdracht te geven de Nederlandse wet te handhaven.
Hoekstra heeft de bankroversbendes (Rabo, ING, ABN-AMRO en vele anderen) een vrijbrief gegeven, om het nederlandse volk leeg te zuigen.
weigert een kartelonderzoek naar de bankroversbendes (Rabo, ING, ABN-AMRO en vele anderen), omdat dat niet in het algemeen belang is.
De advocaat van de Rabobank en Kifid hebben expliciet geschreven in een juridische procedure, dat er sprake is van een bankenkartel, en dat banken hun klanten mogen bestelen, omdat de andere bankroversbendes (ING, ABN-AMRO en vele anderen) dat ook doen.
Rabo is schuldig aan:
Diefstal middels rente manipulatie en oplichting.
Fraude met EU subsidies middels een pyramidespel met de waarde van landbouwgrond
Uitlokking van cocaine handel en het fasciliteren van cocaine handel en massamoord
De banken beroven ons al meer dan 25 jaar met rentemanipulatie, woekerpolissen, rentederivaten, aandelenlease en allerlei andere criminele spelletjes.
De Haagse Hooligans steunen de banken en niet het volk. Het zijn landverraders. Helaas plaatsen de partijleden van de politieke partijen deze hooligans steeds opnieuw bovenaan de kieslijst. We kunnen alleen maar stemmen op dieven, idioten en landverraders.
is het tegengestelde van fascisme. Fascisten willen strijden voor iets. Het Ruttisme vermijdt iedere strijd. Vragen beantwoord men met "dat kan ik me niet herinneren", "wegens te kort aan geheugen heb ik dat gewist", et cetera.
Wanneer kritiek te groot wordt, laat men de regering vallen. Vervolgens regeert men demissionair verder, zonder iets te doen. Na de verkiezingen regelt men een kabinetsformatie van een jaar en ondertussen ritselt men demissionair verder.
Sinds 1988 word ik voortdurend gediscrimineerd. Meer dan 33 jaar ben ik aan een stuk door vertrapt en buitengesloten. Voortdurend word ik sociaal en economisch buitengesloten en beschadigd.
22 April 2022 was het weer raak. Ik heb een zakelijke bankrekening aangevraagd bij de ASN. De ASN heeft dit geweigerd. De ASN weigert ook antwoord te geven op de vraag waarom ze mij afwijzen.
In dit deel van de site kun je alles lezen over de misselijke manier waarop in Nederland anders denkende mensen worden kapot gemaakt.
Klik hier voor regelmatig commentaar op de waanzin van de politiek, de waanzin van de media, de vernietiging van ons klimaat et cetera.
Klik dan hier
en registreer je als lid.